Prvouka 22.1. a 23.1.

Ahoj děti, tento týdne stejně jako minulý jsme si povídali při prvouce o kamarádství. O tom, jaký by měl náš kamarád být, jaké by měl mít vlastnosti a jak bychom se ke kamarádům měli chovat my.

Podle obrázků z pohádek jsme zjistili, že kamarádit se spolu můžou i úplně dva rozdílní lidé, malý a velký, kamarádů můžeme mít víc a když si náš kamarád rozumí i s jinými lidmi, neznamená to, že by už nebyl náš kamarád. Také u Macha a Šebestové je úplně jasné, že kamarádit může i kluk s holčičkou.

Na obrázky v příloze a na video Medvídkova poradna: Když se Žralok pohádal s Hrochem – ČT edu – Česká televize (ceskatelevize.cz) se můžete mrknout a popovídat si o kamarádech s rodiči.

Kamarádi ze školy vás pozdravují, moc se na váš těšíme a přejeme vám, ať se všichni brzy uzdravíte.

Ahoj Martina

Obrázky kamarádství Stáhnout